2001 yılından bu yana Türkiye’de online alışverişin en eski temsilcisiyiz.

Üye olan bayilerimize stok tutmadan ve ek maliyetler üretmeden satış yapma fırsatı vererek para kazanmalarını sağlarız.

biz kimiz?

XmlSatis.Com markası ile Star Bilgisayar Yazılım Ofisi çatısı altında 2001 yılından bu yana Türkiye’de online alışverişin en eski yüzlerindeniz. Star Bilgisayar Yazılım Ofisi olarak bu güne kadar binlerce e-ticaret sitesinin oluşturulması ve geliştirilmesi için çalıştık. Ama artık xmsatis.com markası ile üye olan bayilerimize ek maliyetler üretmeyen, stok gereksinimi bulunmayan, ürünlerin fiziki olarak elde bulunması gerekmeyen, kargo takibine gerek bulunmayan ve tamamen kendi siteleri üzerinden sipariş alabilecekleri projemiz ile karşınızdayız.

Dropshipping pazarında da en eski firmalardanız. Dropshipping hizmeti sayesinde ürünlerin adresinize gelmesi, kargo anlaşması yapmanız, stok ve kargo takibi yapmanız gerekmez. Müşterileriniz belirlediğiniz kar marjı üzerinden sitenize otomatik olarak eklenen ürünler içinden seçim yaparak siparişlerini verirler, sipariş cep telefonunuza SMS olarak düştüğünde sitenize giriş yapıp, gelen siparişi bizim sitemizdeki sipariş formuna işlersiniz, teslimat adresi olarak müşterinin adresini seçip siparişi sonlandırırsınız.

Tüm yapmanız gereken budur, siz komisyonunuzu alırsınız, müşteri ise ürününü.

Üstelik bu hizmetin başlangıç versiyonunu size sunarken herhangi bir ek ücret talep etmeyiz. Tekstilden modaya, bilişim sektöründen elektroniğe, mobilyadan küçük ev aletlerine, hediyelik eşyadan mutfak gereçlerine kadar yüzlerce sektörde uygun fiyatlarla XML dosyalarımızı size ücretsiz olarak sunuyoruz. XML hizmetlerimizin tümü şimdi ve gelecekte tamamen ücretsizdir.

Ayrıca Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo ile anlaşmalarımız bulunmakta olup, siparişlerinizi çok uygun fiyatlarla ve teslimat garantisi ile adreslerine göndeririz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sektörü çok iyi tanıyor ve neyin ihtiyaç olduğunu çok iyi biliyoruz. Ayrıca sizinle aynı şartları her daim paylaşabilmek adına dropshipping’i biz de yapıyor, kendi e-ticaret sitemizde ürün satışa gerçekleştirerek neyin gereksinim, neyin lüks olduğunu sürekli tespit etmeye çalışıyor ve siz istemeden biz hizmeti üreterek size sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti en büyük idealimiz. Bu ideali gerçekleştirmek adına paketlerimiz özenli, ürünlerimiz kaliteli ve uygun fiyata sunulmaktadır.

  • Rekabetçi ve Uygun Fiyatlar
  • Hızlı Kargo ve Kargo Takibi
  • Ürün İadelerinde Kolaylık

Pazarlama ve

Satış Ekibimiz

Ali Osman Karacan / Kurucu

Star Bilgisayar Yazılım Ofisi kurucu ortağı

Nurettin Emre Keleş / Yetkili

xmlsatis.com kurucu üyesi ve yetkilisi

Fatmanur Öner / Çalışan

Müşteri hizmetleri ve garanti takibi çalışanı

Bayram Demirbaz / Ön Muhasebe

Ön muhasebe ve kargo takibi görevlisi

Müşterilerimizin

Bizim İçin Yazdıkları

Çalıştığımız

Bazı Markalar

(c) 2020 | xmlsatis.com | Her Hakkı Saklıdır | Açık url kaynağı vererek kendi sitenizde yayınlayabilirsiniz.